Dom Bielawa

Bielawa, mazowieckie

  • 15 000 zł
  • 239,50 m²
  • 62,63 zł/m²

Zdjęcie

Monika Latałło

Skontaktuj się

Dom Bielawa

Bielawa, mazowieckie

zaktualizowane:
12 maja 2026

15 000 zł

239,50 m²

62,63 zł/m²

Dom Bielawa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

15 000 zł 239,50 m² 62,63 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
502 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Kaucja:
-

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

502 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Kaucja:

-

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 15 000 zł / miesiąc
  • Dostępny: sierpień 2026
  • Charakterystyka domu 239,50 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: dobry
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 1998
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  • Działka: 502 m²
  •   kształt: prostokąt
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Wyposażenie: dom umeblowany, lodówka, zmywarka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Vilea Property Boutique, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 284/4917/ODW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Bliźniak w Prestiżowej Części Konstancina Tuż przy American School of Warsaw (ASW)

Komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej cenionych części Konstancina w zielonym i spokojnym Klarysewie, w bezpośrednim sąsiedztwie niskiej zabudowy i kameralnych osiedli.
Ta nieruchomość to idealna propozycja dla osób ceniących prywatność, bezpieczeństwo oraz bliskość międzynarodowych placówek edukacyjnych. (...)

Agent

Monika Latałło

608 080...

608 080 140

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.