dowolna

Domy pod klucz Bielawa - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ścienna

Bielawa,mazowieckie

1 680 000 zł300 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom W bielawie O pow. 300 m2, ogród 900 m2 pilnie do sprzedania! dom do odświeżenia, cena do negocjacji! Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu dom w zabudowie bliźniaczej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

1 800 zł200 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajecia dom w zabudowie szeregowej skrainy.Dom posadowiony jest na cziero arowej pieknie zagospodarowanej dzialce z widokiem na gory.W odleglosci okolo 500 m znajduje sie zbiornik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słowackiego

Bielawa,dolnośląskie

300 000 zł200 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ogrzewanie na 3-sposoby piec tradycyjny,piec 2-funkc.gazowy,kominek z rozprowadzeniem,dodatkowo wiata z boku budynku,na dachu taras zaszklony,bardzo funkcjonalny dom w cichej okolicy , mili.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij