dowolna

Domy na sprzedaż Bielawa - Oferty sprzedaży domów

32 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

32 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ścienna

Bielawa,mazowieckie

2 929 000 zł300 m² 9 763,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Dom | sprzedaż | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | 300m2 | działka 1118m2 | 2 929 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom! Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 790 000 zł290 m² 6 172,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Dom jednorodzinny, wolnostojący, o powierzchni użytkowej 225 m2 (całkowitej 290 m2), położony na działce o powierzchni 1024 m2 w Bielawie gmina Konstancin Jeziorna. Dom z 2003 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielawa,mazowieckie

4 150 000 zł300 m² 13 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Dom | sprzedaż | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | 300m2 | działka 800m2 | 4 150 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

440 000 zł60 m² 7 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 60m2 ( po podłodze więcej), w skład której wchodzą: parter: salon, kuchnia, łazienka, spiżarnia, hol oraz wiatrołap Piętro: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Michała Anioła

Bielawa,mazowieckie

3 300 000 zł220 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość usytuowaną na Osiedlu Konstancja. Miejsce to jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących komfort, prestiż, rodzinną atmosferę. Atuty Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawa,mazowieckie

1 950 000 zł180 m² 10 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Mam do zaoferowania Państwu 5-pokojowy dom wolnostojący o powierzchni 180 m2 przy ulicy Bielawskiej w Bielawie! informacje O nieruchomości: dom wolnostojący 5-pokojowy (dwukondygnacyjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

625 000 zł250 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:428 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 199 m2 (pow. całkowite 250 m2). Na parterze domu znajduje się holl, kuchnia z jadalnią oraz duża łazienka w wc. Na półpiętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,mazowieckie

3 600 000 zł220 m² 16 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedaży bliźniak na Osiedlu Konstancja , Parter - znajdują się: przedpokój, kuchnia, jadalnia, toaleta, salon oraz garaż na jeden samochód. Pierwsze piętro - znajdują się trzy sypialnie, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

790 000 zł237 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:692 m²

Przedmiotem sprzedaży jest poniemiecki dom, który został rozbudowany w 1998r. Nieruchomość posiada dwa niezależne wejścia, co jest doskonałą ofertą dla klientów poszukujących 2-rodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

3 300 000 zł220 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Klasyczny, z nutą ponadczasowej elegancji solidny dom. Proponujemy segment środkowy w otoczeniu zieleni, zlokalizowany na ekskluzywnym osiedlu z ochroną (osiedle Konstancja). Wnętrza domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Ogrody Bielawy

Bielawa,mazowieckie

2 800 000 zł250 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Funkcjonalny dom z ogrodem do sprzedania w Konstancinie, w osiedlu strzeżonym w Bielawie ( północne krańce Konstancina, najbliżej Warszawy ), w odl.5 MINUT SPACEREM OD SZKOŁY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

1 790 000 zł320 m² 5 594 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 193 m²

Rezwerwacja Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą luksusowego domu jednorodzinnego z pięknym ogrodem i widokiem na góry. Rewelacyjna lokalizacja blisko Jeziora Bielawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

749 000 zł118 m² 7 194,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Polecamy Państwu na sprzedaż wyjątkowy i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 118 m2 posadowiony na działce o powierzchni 248 m2 w Bielawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

750 000 zł130 m² 5 769,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu usytuowanego w jednej z najlepszych lokalizacji w Bielawie- os. Europejskie! oferta na wyłączność! Komfortowy dom wolnostojący, parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

1 790 000 zł320 m² 5 593,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Na sprzedaż nowoczesny, luksusowo wykończony i umeblowany dom jednorodzinny z pięknym ogrodem i widokiem na góry. W skład Nieruchomości wchodzi: parter na którym usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

360 000 zł230 m² 1 565,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Przedmiotem sprzedaży jest poniemiecki dom o powierzchni użytkowej ok. 300 m2, położony na ogrodzonej działce 1674 m2. Nieruchomość znajduje się na górnej Bielawie. Dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 550 000 zł146 m² 10 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Funkcjonalny, zadbany dom jednorodzinny w Bielawie , gmina Konstancin-Jeziorna. Środkowy segment o powierzchni całkowitej 146,4 m2 zbudowany z cegły, dach pokryty blachodachówką, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

2 150 000 zł247 m² 8 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mini osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych wolnostojących. Budynki dwukondygnacyjne oraz ocieplone poddasze z oknami. Architektura nawiązuje do miejscowych i regionalnych tradycji. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ścienna

Bielawa,mazowieckie

2 150 000 zł247 m² 8 704,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Willowa

Bielawa,dolnośląskie

590 000 zł120 m² 4 924,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:57 m²

*Z uwagi na awarię w Otodom, prosimy o kontakt ręcznie wybierając nasz numer telefonu, a nie poprzez przycisk "zadzwoń". Wybierz najlepszą ofertę nieruchomości na rynku pierwotnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

6 500 000 zł1 250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Wykończony na wysoki standard dworek z osobnym garażem! Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń wysoki standard wykończeń prestiżowy budynek Nieruchomość złożona z: piwnica bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

615 000 zł270 m² 2 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny usytuowany na osiedlu domków jednorodzinnych w spokojnej dzielnicy Bielawy. Dom do drobnego remontu z dużym potencjałem, okna na cztery strony świata. Dwa garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawa,mazowieckie

3 350 000 zł230 m² 14 565,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:785 m²

Wyjątkowa propozycja dwupiętrowego domu z cegły o powierzchni całkowitej 230 m2 w zabudowie bliźniaczej na działce o powierzchni 785 m2 z dużym, zadbanym ogrodem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

419 000 zł300 m² 1 396,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 674 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 945 000 zł192 m² 10 130,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom na osiedlu ogrody bielawy- konstancin Jeziorna Dwa serca domu .zimą - kominek, a latem - ogród+ taras. Jesteś zainteresowany Nieruchomością, napisz do mnie a przedstawię szczegółowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 190 000 zł212 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:875 m²

Do sprzedaży dom w stanie deweloperskim w bliskiej okolicy Warszawy. Segment zbudowany w 2020 roku o powierzchni użytkowej 160 mkw na parterze i na piętrze. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bielawa,mazowieckie

5 950 000 zł550 m² 13 222,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Największą wartością prezentowanej nieruchomości jest lokalizacja. Luksusowa willa położona w prestiżowej okolicy na przedmieściach Konstancin-Jeziorna z wygodnym i szybkim wylotem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

670 000 zł194 m² 3 462,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

*Z uwagi na awarię w Otodom, prosimy o kontakt ręcznie wybierając nasz numer telefonu, a nie poprzez przycisk "zadzwoń". Przedmiotem sprzedaży jest klimatyczny dom w Bielawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogrody Bielawy

Bielawa,mazowieckie

1 300 000 zł159 m² 8 176,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

!zapraszamy na wirtualny spacer! Na sprzedaż zadbany, funkcjonalny segment na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Ogrody Bielawy. Dom dwukondygnacyjny (160m2) + strych, wybudowany w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Warszawska

Bielawa,mazowieckie

2 350 000 zł200 m² 11 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:228 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, bardzo blisko miejscowości Konstancin Jeziorna. Piękny dom w stylu toskańskim. Nieruchomość: nieruchomość o powierzchni całkowitej 200 m2 jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 190 000 zł212 m² 5 613,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:875 m²

Sprzedaż | Dom | 212 m2 | Bielawa | powiat piaseczyński | 1 190 000 zł Przedmiotem sprzedaży jest bliźniak o powierzchni użytkowej 187,5 m2, na działce o powierzchni 875 m2 z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

540 000 zł190 m² 2 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Okazja! Okazja! Okazja! Zapraszam na prezentację wspaniałego wolnostojącego domu w gminie Długołęka/ miejscowość Bielawa, 6 km od granicy Wrocławia. Atutem domu jest jego przeznaczenie jako dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lipowa

Bielawa,mazowieckie

3 500 000 zł397 m² 7 304,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

Na sprzedaż piękny , wykończony w wysokim standardzie dom w Konstancinie Jeziornie Bielawa. Dom mieści się w cichej i spokojnej okolicy , w drugiej linii zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

230 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom o powierzchni użytkowej 100 m2, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 250 m2 oraz murowany garaż posadowiony na działce 750 m2. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Bielawa

Bielawa,mazowieckie

5 900 000 zł711 m² 8 298,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 070 m²

Luksusowa ponadczasowa rezydencja wybudowana bez oszczędności, dla siebie. Parter: przestronny hol, dwie kuchnie, tzw. brudna i główna przy przestronnej jadalni. Jadalnia z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Lema

Bielawa,mazowieckie

3 500 000 zł400 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż duży dom wolnostojący z działką która pozawala na aranżację ogrodu we własnym zakresie. Idealne miejsce dla dużej rodziny. Spokojna okolica osiedla Konstancja zapewnia możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

2 490 000 zł291 m² 8 554,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

* exclusive offer * możliwa prezentacja lub prezentacja video online * Słoneczny, przytulny dom z podwójnym garażem, otoczony pięknym ogrodem, a położony w najlepszej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

645 000 zł247 m² 2 611,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:666 m²

Uwaga! nowa niższa cena! Dom wolno stojący o powierzchni użytkowej ok. 200 m2. Parter: hall, kuchnia, salon, łazienka. Piętro: 3 sypialnie, łazienka. Dom częściowo podpiwniczony: pralnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

540 000 zł160 m² 3 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:901 m²

Przestronny dom jednorodzinny 140 m2 na pięknej działce 901 m2 w bliskiej okolicy lasów i stawów - okolica Długołęki i Kiełczowa. Polecam Państwu do kupna fantastyczny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 490 000 zł310 m² 4 806 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:997 m²