dowolna

Mieszkania w kamienicy Bielawa - Lista aktualnych ogłoszeń

16 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

16 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bielawa

Śródmieście,Bielawa

459 000 zł71 m² 6 439,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Unikatowa nieruchomość - dwupoziomowe mieszkanie W kamienicy | 71,28 m | centrum bielawy womat nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzierżoniowska

Bielawa,dolnośląskie

235 000 zł29 m² 8 009,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Finanse-Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki na sprzedaż położonej w Bielawie, przy ulicy Dzierżoniowskiej. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Bielawa,dolnośląskie

235 000 zł58 m² 4 023,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie znajdujące się w malowniczej Bielawie w pobliżu Jeziora Bielawskiego. Lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

249 000 zł67 m² 3 721,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Dzień dobry, biuro Nieruchomości Finanse-Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania na sprzedaż położonego w Bielawie przy ulicy Wolności (okolice Dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Śródmieście,Bielawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Amg Nieruchomości oferuje do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie po kapitalnym remoncie o powierzchni 56 m2 usytuowane na parterze przy ul. Wolności w Bielawie. Oferta na wyłączność Wynajmujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Śródmieście,Bielawa

190 000 zł52 m² 3 664 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,86 m2 usytuowane na parterze kamienicy przy ul. Wolności w Bielawie. Oferta na wyłączność Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

280 000 zł54 m² 5 162,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie zlokalizowane w Bielawie przy ulicy Wolności. Lokal mieszkalny dysponuje powierzchnią 54,24m , w którego skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

550 000 zł130 m² 4 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

0% prowizji od Kupującego! Nowa niższa cena! Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni ok. 130 m2 (108 m2 zgodnie z kw + antresola), położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Śródmieście,Bielawa

279 900 zł60 m² 4 665 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotowe do zamieszkania, ustawne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie. Lokal położony jest przy ul. Bohaterów Getta. Nieruchomość znajduje na 2 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

175 000 zł38 m² 4 583,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,18 m2 usytuowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w Bielawie. Atrakcyjna lokalizacja w niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielawa

XXV-lecia,Bielawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania o powierzchni 40 m2, położonego w eleganckim budynku w Bielawie! Lokal w wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielawa,dolnośląskie

299 000 zł59 m² 5 068 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznego mieszkania w malowniczej Bielawie. Świetna okolica, w pobliżu sklepy, przystanki autobusowe oraz centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Getta

Bielawa,dolnośląskie

295 000 zł75 m² 3 943,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Zadbana kamienica wysoki sufit 1 piętro duża piwnica Na sprzedaż duże i przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie, które znajduje się przy ul. Bohaterów Getta w Bielawie. Mieszkanie ma 74,8 m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

312 000 zł64 m² 4 888,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na ul. Wolności w Bielawie o powierzchni 63,82 m2. W lokalu 7 lat temu przeprowadzony był kapitalny remont obejmujący min. nowe wylewki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , w kamienicy w Bielawie. Tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 59m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

420 000 zł68 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68mkw, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy. Idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Getta

Bielawa,dolnośląskie

299 990 zł60 m² 4 999,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam gotowe do zamieszkania, ustawne, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie w Dzierżoniowie. Lokal położony jest przy ul. Bohaterów Getta. Nieruchomość znajduje na 1 piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

1 950 zł64 m² 30,47 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 64 m2, położona na parterze w kamienicy. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni z jadalnią, łazienki z wc oraz przedpokoju. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

320 000 zł75 m² 4 278 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 74,80 m2 usytuowane na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy w Bielawie. Lokal mieszkalny składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

299 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nowobielawska

Bielawa,dolnośląskie

139 000 zł45 m² 3 102,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Dzień dobry. Posiadamy na sprzedaż mieszkanie do remontu w Bielawie na ul. Nowobielawskiej. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka Do mieszkania przynależy ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

325 000 zł59 m² 5 508,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

198 000 zł42 m² 4 744,79 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 41,73 m2, położona na parterze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bielawa,dolnośląskie

240 000 zł56 m² 4 262,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stylowej, poniemieckiej kamienicy, którą zamieszkują 4 rodziny. Nieruchomość na parterze, w skład której wchodzą: 2 pokoje (duży ok 25m2), kuchnia, łazienka, wc, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowobielawska

Bielawa,dolnośląskie

149 000 zł45 m² 3 325,89 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość położona tuż u podnóża Gór Sowich, składająca się z dwóch pokoi ( 17m2 oraz 8m2), kuchni (12m2) oraz łazienki (13,7m2). Powierzchnia mieszkania wynosi 44,8 m2 (ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Frankowskiego

Bielawa,dolnośląskie

176 000 zł41 m² 4 292,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone w bardzo dobrej lokalizacji na I piętrze w Bielawie. W skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia, łazienka i 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

259 000 zł54 m² 4 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie o pow. 54 m2 w skład którego wchodzi 2 pokoje, duża kuchnia z oknem, łazienka i przedpokój. Do mieszkania przynależy także piwnica i komórka. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Bielawa,dolnośląskie

159 000 zł45 m² 3 524,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam mieszkanie w Bielawie o pow. 45,11 m2 na II piętrze. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, łazienka, kuchnia, przedpokój i piwnica. Mieszkanie ogrzewane piecem gazowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Bielawa,dolnośląskie

95 000 zł39 m² 2 454,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Sprzedam kawalerkę z dużym tarasem w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie o pow. 38,70 m2 w skład którego wchodzi pokój , kuchnia , łazienka , piwnica i pom. gospodarcze na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kopernika

Bielawa,dolnośląskie

349 000 zł132 m² 2 651,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie o pow. 131,60 m2 na drugim piętrze w trzy rodzinnej Kamienicy w centrum Bielawy. w skład mieszkania wchodzi przedpokój, kuchnia 4 pokoje i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

295 000 zł67 m² 4 409,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dwurodzinnej kamienicy, które zajmuje całe pierwsze piętro. W skład nieruchomości wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Pokoje przechodnie. Duże, przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Frankowskiego

Bielawa,dolnośląskie

115 000 zł28 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny położony na parterze kamienicy, w skład którego wchodzą: pokój oraz przedpokój stanowiące otwartą przestrzeń, kuchnia z bezpośrednim wyjściem do dzierżawionego ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Maja

Bielawa,dolnośląskie

169 800 zł38 m² 4 468,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Do sprzedania mieszkanie usytuowane w kamienicy stojącej przy ul 1-go Maja, na 1 piętrze. Powierzchnia lokalu to 38 m2. Dwa pokoje, jasna kuchnia i łazienka. Do mieszkania przynależy duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

312 000 zł64 m² 4 888,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

229 000 zł60 m² 3 829,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie w kamienicy, 2 pokoje i jasna kuchnia, powierzchnia 59,80mkw. 1 piętro. Mieszkanie mieści się w pięknej kamienicy w centrum bielawy na pierwszym piętrze, posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

97 000 zł28 m² 3 464,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na II piętrze budynku przy ul. Wolności w Bielawie. Mieszkanie składa się z dwóch pomieszczeń. Wykonana jest nowa instalacja elektryczna oraz wyprowadzone wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

229 000 zł43 m² 5 346,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 42,83 m2, położone na I piętrze w kamienicy. Świetna lokalizacja! Okolice Liceum Ogólnokształcącego! Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

325 000 zł58 m² 5 627,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , w kamienicy w Bielawie. Tylko U nas! Mieszkanie o powierzchni 57,75m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam ładne, klimatyczne mieszkanie, po generalnym remoncie, nowa instalacja hydrauliczna, elektryczna, ogrzewanie podłogowe ze sterownikami, ściany i sufit ocieplone i wygłuszone. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

205 000 zł37 m² 5 540,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje do sprzedaży przytulne, 2-pokojowe mieszkanie, w cichej okolicy w Bielawie. Lokal o powierzchni 37 m 2 , usytuowany na 1 piętrze, po generalnym remoncie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij