dowolna

Mieszkania z prawem własności Bielawa - Lista ofert

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Bielawa,dolnośląskie

189 000 zł40 m² 4 725 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok 40m2 zlokalizowane w Bielawie w kamienicy, która znajduje sie w samym centrum Bielawy w niedalekiej odległości od Pl, wolności Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

100 000 zł31 m² 3 177,63 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,47 m2, położone w kamienicy w Bielawie. Lokal znajduje się na I piętrze. Budynek z nowym dachem. Wokół budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

229 900 zł51 m² 4 507,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 51,10 m2, położone na IV piętrze w bloku na os. XXV-lecia! Lokal składa się z kuchni, pokoju częściowo otwartego na kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

355 000 zł86 m² 4 123,59 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 86,09 m2, położone na I piętrze w kamienicy. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki oraz pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

115 000 zł35 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 35 m2, położone na II piętrze w zadbanej kamienicy na górnej Bielawie. Nowa elewacja oraz dach. Lokal składa się z : - 2 pokoi, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

209 000 zł54 m² 3 853,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 54 m2, znajdujące się na drugim piętrze kamienicy. Wymieniona instalacja wodna, gazowa, elektryczna. Ogrzewanie gazowe (kocioł gazowy dwufunkcyjny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielawa,dolnośląskie

200 000 zł46 m² 4 385,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! nieaktualne! Sprzedam atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,6m2. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku przy ulicy Żeromskiego. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

165 900 zł44 m² 3 736,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w spokojnej części Bielawy. W pełni rozkładowe mieszkanie w stanie do remontu, okna wychodzące na północ - południe; widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Roweckiego

Bielawa,dolnośląskie

279 000 zł62 m² 4 483,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe dwupokojowe, jasne mieszkanie z przepięknymi widokami na góry (3 strony świata). Mieszkanie przeszło generalny remont ok. 4 lata temu. Składa się z dwóch przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

185 000 zł59 m² 3 154,31 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 55 m2, znajdujące się na czwartym piętrze w bloku. Lokal składa się salonu, kuchni, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju. -instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

72 000 zł28 m² 2 580,65 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 27,90 m2, położone na parterze w kamienicy. Super lokalizacja- blisko Jeziora Bielawskiego. Lokal składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana III Sobieskiego

Bielawa,dolnośląskie

68 000 zł35 m² 1 942,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w dobrym stanie, położone blisko centrum i parku. Wymienione okna i drzwi wejściowe. Ogrzewanie: pokój- piec akumulacyjny, kuchnia i łazienka - panele elektryczne. Ciepła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polna

Bielawa,dolnośląskie

52 700 zł31 m² 1 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 31,20 m2. W skład mieszkania wychodzi pokój oraz kuchnia. Istnieje możliwość wykupienia korytarza i adaptowanie go na łazienkę. Niskie koszty.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij