Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bielawa Nowa Bielawa

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

294 999 zł61 m² 4 836,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie własnościowe 61m, (nie licząc powierzchni mieszkania pod skosami), 3 pokoje, przedpokój , kuchnia, łazienka. Mieszkanie na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

7 500 000 zł12 815 m² 585,25 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Hala przemysłowa # pow. 12 815 m2 # działka pow. 14 370 m2 # Bielawa # całkowita pow. hali to 12 815 m2 parter obiektu to duża hala o pow. 4 000 m2 i rząd mniejszych pomieszczeń biurowo -.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_oferta na wyłączność_ Oferujemy Państwu usługę pośrednictwa w sprzedaży zadbanego mieszkania mieszczącego się na obrzeżach miasta. Mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł20,80 m² 4 278,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż oferuję lokal użytkowy o powierzchni 20,8 m , położony na parterze kamienicy przy ul. Wolności w Bielawie. To świetna propozycja dla osób poszukujących miejsca na biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł207 m² 12 077,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Bielawie, na zamkniętym i chronionym osiedlu, niedaleko od American School of Warsaw. Duża działka i zadbany ogród. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł31 m² 7 580,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie na 1 piętrze o pow. 31 m w Bielawie na ul. dzierżoniowskiej. Po generalnym remoncie. Wymienione instalacje wodne i elektryczne. Ogrzewanie gazowe. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 849 000 zł300 m² 9 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Dom | 300m2 | działka 1239m2 | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | sprzedaż | 2 849 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest gotowy dom w stanie deweloperskim. Dom położony jest na mini osiedlu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 140 m , położone w klimatycznej kamienicy, które zachwyca nie tylko przestrzenią, ale przede wszystkim niepowtarzalnym charakterem wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł46,50 m² 5 591,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,5 m2 usytuowane na drugim piętrze przy ul. Żeromskiego w Bielawie. Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł43,60 m² 6 536,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,60m2 usytuowane na 1 piętrze kamienicy w Bielawie, w niedalekim sąsiedztwie jeziora. Lokal składa się z : - 2 pokoi -.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł161 m² 8 378,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Wolnostojący dom jednorodzinny parterowy z użytkowym poddaszem o łącznej powierzchni około 140 m. Powierzchnia gruntu 616m2. Usytuowany na Osiedlu Europejskim w Bielawie. Rok budowy 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sowia

Nowa Bielawa,Bielawa

300 000 zł64 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Bielawa 1 piętro, sowia 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, duża komórka, piwnica, strych. łączna powierzchnia mieszkalna to ok 64 m2, użytkowa; 74 m2. Cena 300 000 zł, do niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sowia

Nowa Bielawa,Bielawa

294 999 zł61 m² 4 836,05 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij