dowolna

Nieruchomości Bielawa - Oferty sprzedaży nieruchomości

102 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

102 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Śródmieście,Bielawa

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 47,26 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Słowiańska

Bielawa,dolnośląskie

380 000 zł85 m² 4 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Bliźniak w malowniczej Górnej Bielawie z widokiem na góry - sprzedaż Z wyposażeniem Szukasz spokojnego miejsca do życia z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bielawa

Bielawa,mazowieckie

2 720 000 zł207 m² 13 140 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Bielawie, na zamkniętym i chronionym osiedlu, niedaleko od American School of Warsaw. Duża działka i zadbany ogród. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Śródmieście,Bielawa

1 699 000 zł240 m² 7 079,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wombat nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży domu W zabudowie bliźniaczej W bielawie. Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielawa,dolnośląskie

324 000 zł45 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Opiekun oferty: tel. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 45 m2 znajduje się na 2 piętrze 3-piętrowego budynku przy ulicy Żeromskiego. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

5 900 000 zł250 m² 23 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny dom na zamkniętym, kameralnym osiedlu tylko 4 wolnostojących domów, w bardzo prestiżowej lokalizacji jest spełnieniem marzeń najbardziej wymagającego klienta. Łączy nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Bielawa,mazowieckie

4 499 000 zł185 m² 24 358,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż

Lokalizacja Nieruchomość położona jest w prestiżowej części Konstancina, otoczona eleganckimi domami jednorodzinnymi i willami, co zwiększa jej atrakcyjność dla klientów poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

3 850 000 zł250 m² 15 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniak 250M2, 5 pokoi, 3 łazienki, do odświeżenia, osiedle konstancja, bielawa budynek: dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 250m2, usytuowany na działce 500m2. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielawa,dolnośląskie

315 000 zł45 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe, rozkładowe, słoneczne mieszkanie po kapitalnym remoncie na II piętrze znajdujące się na ul. Stefana Żeromskiego 31 (na przeciwko Dino). Mieszkanie o powierzchni 45m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Włókniarzy,Bielawa

360 000 zł57 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 57 m , zlokalizowane na parterze w 4-piętrowym bloku w Bielawie na os. Włókniarzy. Opis mieszkania: salon Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,mazowieckie

2 690 000 zł220 m² 12 227,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:325 m²

Dom blisko Szkoły Amerykańskiej (american School of Warsaw) o powierzchni 220 m2 posadowiony na działce 325 m2, 6 pokoi, rok 2010. Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Bielawa,mazowieckie

3 850 000 zł250 m² 15 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Śródmieście,Bielawa

359 000 zł47 m² 7 638,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Śródmieście,Bielawa

190 000 zł52 m² 3 664 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,86 m2 usytuowane na parterze kamienicy przy ul. Wolności w Bielawie. Oferta na wyłączność Lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Śródmieście,Bielawa

239 000 zł54 m² 4 393,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54,40 m w Bielawie, usytuowane na czwartym piętrze bloku. Mieszkanie składa się z: - trzech pokoi - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Bielawa

Bielawa,mazowieckie

15 000 000 zł75 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nieruchomość znajduje się w miejscowości Bielawa. Idealne miejsce pod zabudowę usługową /mieszkaniową. Nieruchomość o powierzchni 7,5 ha składa się z trzech numerów ewidencyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Śródmieście,Bielawa

239 000 zł54 m² 4 393,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Bielawa

Bielawa,mazowieckie

5 200 000 zł320 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom 320M2, 5 sypialni, 5 łazienek, przestronny salon, ogród, osiedle konstancja,czesława niemena dane techniczne: trzykondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 320m2, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolności

Bielawa,dolnośląskie

310 000 zł67 m² 4 654,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu przestronne, jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m , położone w urokliwej Bielawie w województwie dolnośląskim, blisko szkoły, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

XXV-lecia,Bielawa

310 000 zł53 m² 5 842,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,06 m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku na Osiedlu XXV lecia w Bielawie. Oferta na wyłączność. Mieszkanie znajduję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna uzbrojona, ul. Powsińska

Bielawa,mazowieckie

1 446 000 zł3 615 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość rolna o powierzchni 3600 m2, położona w Bielawie, gm. Konstancin - Jeziorna, przy ul. Powsińskiej. Wymiary 14,0 m X 258,0 m Wszystkie media : woda, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakole

Bielawa,mazowieckie

1 950 000 zł179 m² 10 912,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj w domu dwukondygnacyjnym z poddaszem, garażem i ogrodem, blisko Konstancina Jeziornego (2 km) i 30 minut od centrum Warszawy. Lokalizacja: zielone Zakole to osiedle sześciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

189 000 zł36 m² 5 205,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 36,31 m2, położone na III piętrze w bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Okna pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Włókniarzy,Bielawa

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bielawska

Bielawa,mazowieckie

1 890 000 zł126 m² 15 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Nowoczesna zabudowa, który składa się z 5 domów bliźniaków z ogródkami. Cicha okolica w otoczeniu kameralnej zabudowy jednorodzinnej, w Bielawach. Dom 4 pokojowy z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 950 000 zł214 m² 9 096,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

**wyjątkowy dom pod Warszawą - cisza, zieleń, ekologia i świetna lokalizacja!** Zapoznaj się z ofertą unikalnego domu w stanie deweloperskim, usytuowanego w cichej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

235 000 zł46 m² 5 066,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46,38 m2, położone na I piętrz w niskim bloku. Mieszkanie położone w super lokalizacji! Okolice parku miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

325 000 zł991 m² 327,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z projektem i pozwoleniem na budowę. Odkryj możliwości jakie daje Ci ta oferta! Prezentowana nieruchomość to działka budowlana o powierzchni 991 m , znajdująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielawa,mazowieckie

2 929 000 zł300 m² 9 763,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Dom | sprzedaż | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | 300m2 | działka 1118m2 | 2 929 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Włókniarzy

Włókniarzy,Bielawa

310 000 zł40 m² 7 868,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5m2, zlokalizowane w Bielawie na os. Włókniarzy, położone w niskim bloku na 4 piętrze, 3 minuty spacerkiem do centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Warszawska

Bielawa,mazowieckie

4 499 000 zł185 m² 24 358,40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 249 m²

Oferta wolnostojącego lokalu usługowego w systemie off market zaraz obok jednej z najbardziej prestiżowych szkół w Polsce - American School of Warsaw i otoczony osiedlem luksusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 430 000 zł135 m² 10 618,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

**wyjątkowy dom w zielonej okolicy - Twoje idealne miejsce do życia!** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu (bliźniak) o powierzchni użytkowej 122 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Bielawa,mazowieckie

4 249 000 zł300 m² 14 163,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Konstancin - Jeziorna, bielawa | dom | sprzedaż | 300m2 | działka 800m2 | 4 249 000 pln Atrakcyjna oferta dla osób zainteresowanych bliskością Szkoły Amerykańskiej. Gotowy dom - wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 430 000 zł135 m² 10 618,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

1 430 000 zł135 m² 10 618,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bielawa

Bielawa,mazowieckie

5 200 000 zł320 m² 16 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

XXV-lecia,Bielawa

369 000 zł51 m² 7 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie w standardzie premium na Osiedlu XXV-lecia w Bielawie. Oferujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bielawa

Bielawa,dolnośląskie

1 330 000 zł175 m² 7 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Jeśli szukasz klimatycznego domu z duszą i przestrzenią do życia zapraszam do Bielawy. Polecam przestronny i super wygodny jednorodzinny dom wolnostojący z 2015r. o pow.175,44 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Bielawa

Sowie Wzgórza,Bielawa

314 687 zł30 m² 10 489,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowe mieszkania z widokiem na Góry Sowie! Nowa inwestycja deweloperska realizowana w Bielawie, przez znaną na Dolnym Śląsku firmę deweloperską, z 35- letnim doświadczeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bielawa

Włókniarzy,Bielawa

369 000 zł57 m² 6 473,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle XXV-lecia

XXV-lecia,Bielawa

349 000 zł44 m² 7 878,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po generalnym remoncie! Wymienione instalacje elektryczne oraz piony wodno - kanalizacyjne! Mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 44,3 m2. Do mieszkania przynależy.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij