Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Bielawa Kamieniczki

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

489 000 zł77,49 m² 6 310,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,06 m , położonego na podwyższonym parterze kameralnego budynku z 2015 roku przy ul. Korczaka.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

160 000 zł76 m² 2 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie do wykończenia i własnej aranżacji, położone na parterze budynku mieszczącego się w Bielawie. Oferta na wyłączność Mieszkanie o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 849 000 zł300 m² 9 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 239 m²

Dom | 300m2 | działka 1239m2 | Bielawa - Konstancin - Jeziorna | sprzedaż | 2 849 000 pln Przedmiotem sprzedaży jest gotowy dom w stanie deweloperskim. Dom położony jest na mini osiedlu nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 070 m² 210,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka o powierzchni 1070 m2 pod budowę domu jednorodzinnego. Bardzo dobra lokalizacja na obrzeżach Bielawy, blisko sklepy, przychodnie, przedszkola. Działka bez planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł1 358 m² 180,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Myśliszowie u podnóża Gór Sowich, ok 1 km od Bielawy, 7 km od Dzierżoniowa oraz 60 km od Wrocławia. Oferta na wyłączność Działka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł72,30 m² 8 976,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogrodem, położone w Bielawie przy ul. Tulipanowej osiedle Sowie Wzgórza. Lokal o powierzchni 72,30 m usytuowany jest na parterze i wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł220 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Mamy przyjemność przedstawić do wynajęcia rodzinny segment na osiedlu Konstancja. Nieco ponad 200 m funkcjonalnej przestrzeni w prestiżowej enklawie, tuż przy Lesie Kabackim i nieopodal.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł140 m² 4 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 140 m , położone w klimatycznej kamienicy, które zachwyca nie tylko przestrzenią, ale przede wszystkim niepowtarzalnym charakterem wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł4 269 m² 87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bielawie przy wyjeździe na obwodnice. Powierzchnia - 4269m2 Media: woda, prąd, kanalizacja Przeznaczenie - 10p 1) przeznaczenie podstawowe terenu: obiekty produkcyjne, składy.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł25,60 m² 3 515,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1898

Amg Nieruchomości oferuje na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,60 m2 usytuowane na drugim piętrze kamienicy przy ul. Wolności w Bielawie. Oferta na wyłączność Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł64 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z potencjałem na 3 pokoje w Bielawie! Szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.